Werk   filmvacatures
Info
nl
Nederlands English
Login
Aanmelden
Bericht plaatsen
Robert Boerleider
Robert Boerleider

Robert Boerleider

schrijver, scripts, scenario's, reporter, acteur, presentator

Amsterdam / NL

Beschikbaar
Contact
Niet in lijst
In lijst zetten
Mijn cast lijst
Contact
Niet in lijst
In lijst zetten
Mijn cast lijst
  • Overzicht
Contact
Amsterdam
Contact
rubrieken
  • Commercial
  • Internet media
  • Televisieprogramma
  • Televisie drama / Dramaserie
  • Acteur (man)
  • Presentator
Over mij
Hoi mijn naam is Robert Boerleider ik woon in Amsterdam. ik ben acteur, presentator, programmamaker en schrijver van scenario's voor korte filmpjes.
Ik heb mijn eigen YouTube channel waar je content van mij kan zien. Onder de naam 'The boerleider' kan je de door mij ontwikkelde Ode Aan filmpjes bekijken.
ik schrijf het scenario en bedenk het onderwerp, schrijf de scènes en doe zelf de regie. Ik werk ook als reporter/ presentator bij de lokale Amsterdamse zender IJburgTV.
Bij IJburgTV heb ik het programma 'talent op IJburg' gemaakt in deze reeks volg ik enkele dagen jonge talentvolle IJburgers die hard op weg zijn om hun droom waar te maken.
ik zou het zeer op prijs stellen als je even een kijkje zou willen nemen naar een van de Odes Aan en Talent op IJburg.
Mvg
Robert Boerleider.
trackrecord
Ode Aan en talent op IJburg
bijzonderheden
https://youtu.be/BD5ipyXVge0

Log in om verder te gaan

Log in om deze actie uit te voeren.

Nog geen account? Maak er gratis één aan · Wachtwoord vergeten?