Sebastiaan de Reuver
project, account management media
Utrecht / NL
productions
productions
drama
2013 drama / 100 min. / Johan Nijenhuis / Johan Nijenhuis
marketing distribution

details
details
trackrecord
Post-productie:
- Project Manager/Account Manager bij Applied Media (internationaal gericht postproductie bedrijf m.b.t. digitale media). Gewerkt voor Majors als Fox, Top Gear, Technicolor, etc.

Filmdistributie:
- Junior Product Manager bij A-Film Benelux
- Marketing en Communicatie bij A-Film Benelux

Filmproductie:
- Marketing en Communicatie Coordinator bij OAK Motion Pictures

Televisieproductie:
- Productie voor The Voice of Holland (seizoen 2) bij Talpa Producties B.V.
awards
Verworven resultaten bij A-Film Benelux:

Verworven resultaten binnen mijn functie: het verzorgen van de uitbreng van de Deense arthouse film Kapringen (inclusief het opzetten van een landelijke première met aanwezigheid van de directeur van Pathé en de Deense ambassadeur). Verder, het verzorgen van de ontwikkeling van de app voor de film Toscaanse Bruiloft (meer dan een half miljoen bezoekers in de bioscopen).

Verworven resultaten binnen mijn functie: het verzorgen van de marketingactie ‘Zoek Pim en Pom’ in alle JT bioscopen in Nederland (meer dan 20 bioscopen in totaal), een online/offline zoekacties naar de figuurtjes Pim en Pom t.b.v. de uitbreng van de Fiep Westendorp film Pim en Pom.
ask me for
Digitaal, Project Management, Planning
specifics
Werkzaamheden Applied Media (laatste functie):

Project management en coördinatie voor onder meer Digitale Services. Applied Media draagt zorg voor een breed arsenaal aan diensten, zoals het digitaliseren van media, artwork services, vertalingen en kwaliteitscontroles voor onder andere FOX, Universal, Top Gear en Lumière. Mijn verantwoordelijkheden:

- Project management/coördinatie inclusief budgettering en planning
- Schakel tussen klant en technische afdeling
- Het verzorgen van de opzet van briefings
- Aansturing team op de vloer / controle deadlines
- Structurering, begeleiding en (eind)controle van projectwerkzaamheden
- Constructief handelen t.b.v. de prioriteiten v/d klant & oplossingsgericht werken

Verworven resultaten binnen mijn functie: het behalen van de target van het bedrijf met de intensieve productie van 3 dvd- en Blu-ray projecten per dag gedurende de hoogtijperiode van twee maanden in 2015. Verder, het dragen van de zorg voor de verantwoordelijkheid voor de design kant van Applied Media.

employers
employers
Applied Media
Project-/Accountmanagement Media Planning en Organisatie
2015-2016
A-Film Benelux
Junior Product Manager Marketing en Communicatie
2014
OAK Motion Pictures
Marketing en Communicatie Coordinator Filmproductie
2014
A-Film Benelux
Marketing en Communicatie Marketing en Communicatie
2013
Talpa Producties
Productiemedewerker The Voice of Holland
2011-2012

website
website

info
info
Mijn competenties liggen binnen organisatorische en communicatieve werkzaamheden in het professionele werkveld. Proactief handelen en oplossingsgericht denken is dan ook wat mij dagelijks bezighoudt. Het vertalen van werkzaamheden van specialisten in duidelijke concepten voor de klant is mijn sterke eigenschap en is mijn persoonlijke drijfveer. Belangrijke vaardigheden zijn het zelfstandig opzetten en coördineren van projecten, een efficiënte en persoonlijke omgang met klanten en collega’s, constructief en enthousiast handelen in teamverband en het budget effectief marketen van mediacampagnes. Mijn kracht ligt dan ook in een structurele en zelfstandige aanpak.

https://nl.linkedin.com/in/sebastiaan-de-reuver-31b23439
contact
contact

Sebastiaan de Reuver:
0646436078


https://nl.linkedin.com/in/
discipline
discipline
Corporate film, Internet film, Drama for Television / Series, Television