over mij
Ik ben een gedreven persoon die zich altijd ten volste inzet voor het project waar ik deel van uitmaak. Ik leer snel bij en ben vooral ook bereid om hard te werken om snel nieuwe dingen bij te leren. Ik heb er een hekel aan om half werk neer te zetten. Ik kan goed tegen opmerkingen aangezien ik deze zie in de context van het project en ze niet persoonlijk opneem. Ik ben creatief, maar mijn creativiteit staat altijd ten dienst van het eindresultaat.

vraag mij voor
Personages die meerdere talen moeten kunnen. Personages die een uitdaging lijken om te spelen: ik hou van een uitdaging en ben nog geen personages tegen gekomen die ik niet kon aannemen.

bijzonderheden
Ik ben er goed in om uiterlijk volledig te veranderen voor de rol die ik speel, dus daar staan geen limieten op! Het helpt mij zelfs om volledig in de huis van mijn personage te kruipen.

trackrecord
2 kortfilms zelf geschreven, geproduced en geregisseerd Reprise (2023) en Foutaise (2025)

equipment
Opnameapparatuur voor audio: professioneel materiaal zoals RĂ˜DE NT1-A met geluidsscherm, Scarlett 18i20...

hardwarekennis
Audio-opnameapparatuur voor studio

softwarekennis
Basiskennis Davinci Resolve, Beheerst Ableton Live

talen
Nederlands; Frans; Engels (C2); Duits (B1); Spaans (A2); Portugees (A1)

vakgebied
Drama, Korte film, Lange speelfilm

Arthur Nemry
Deinze / BE
acteur, model