Logline: Een rouwende vader neemt het recht in eigen handen nadat zijn dochter wordt vermoord, maar in zijn zoektocht naar vergelding verliest hij langzaam zijn menselijkheid.
Wat bieden wij?
Ervaring met professionele crew
Monsters is een shortfilm die ingediend zal worden bij gerenommeerde filmfestivals (binnen en buitenland)
Type
professionele productie / lowbudget
Lokatie
Aalsmeer
Omschrijving
Wilbert (man, 40–50 jaar): Eén van de slachtoffers van papa is Wilbert, het betreft een korte scene zonder tekst. Expressie is daarom belangrijk.
In de scene staan Papa en Wilbert (vastgebonden) tegenover elkaar. Papa heeft Wilbert uit verdenking van iets gruwelijks meegenomen naar een oude verlaten Kas. Hier besluit hij zijn leven te nemen.
Periode
Draaidag 20 december
Spreektaal / talen eisen
Nederlands of Engels
Reageren / meer informatie
Je moet inloggen om te reageren
Let op: Berichten die geplaatst worden op deze site worden niet vooraf gecontroleerd. Gebruik je gezonde verstand bij het reageren op berichten en het versturen van persoonlijke informatie. Wij keuren het af als je ergens voor moet betalen om een rol te bemachtigen. Voor meer informatie hierover: kijk hier
Denk je dat er iets mis is met dit specifieke bericht?
Meld het ons direct via de -meld niet ok- knop.
Denk je dat er iets mis is met dit specifieke bericht?
Meld het ons direct via de -meld niet ok- knop.