OVER ONS
Captains is een non-fictie studio werkend voor streamers, zenders, adverteerders en corporates. We maken docu’s, tv-programma’s en bioscoopfilms, maar ook films voor corporates en adverteerders. Deze functie richt zich volledig op ons corporate en branded werk.
HERKEN JE JEZELF IN:
Je bent iemand die beeld voelbaar maakt voor de kijker. Iemand die naar beelden kijkt en meteen creatief jeukende handen krijgt! Zelfs als het in eerste instantie “alleen maar” om een interview gaat!?
Dan zijn wij op zoek naar jou! We hebben een positie open voor een creative editor!
WAT WE ZOEKEN
Je bent creatief, zelfstandig en hebt gevoel voor beeld, ritme en verhaal. Je kijkt verder dan een strakke timeline. Je weet hoe je een montage laat leven, denkt out of the box en snapt dat een goede video verder gaat dan alleen een edit netjes klaarleggen. Je bent niet alleen sterk in de edit, maar je hebt ook affiniteit met filmen. Je denkt inhoudelijk actief mee van concept tot oplevering. Je kunt zelf beelden schieten en weet daarna hoe je daar een sterke, unieke en verrassende montage van maakt. Je bent technisch handig, maar vooral creatief sterk. Iemand die vrijheid aankan, zelfstandig werkt en energie krijgt van maken.
Wat bieden wij?
WAT WIJ BIEDEN
- Pensioenregeling, laptop, vergoeding voor telefoonkosten, tegemoetkoming voor woon-werkverkeer en toegang tot alle streamingdiensten.
- Onbeperkt aantal vakantiedagen. Je weet zelf immers het beste wat goed voor je is.
- Een fijne werkomgeving waarin je jezelf kunt ontwikkelen.
WAAR WE MEE WERKEN
- Premiere Pro
- After Effects
Lokatie
Den Haag
Periode
De positie is per direct beschikbaar.
Functie eisen / profiel
WAT GA JE DOEN?
- Video’s editen, van social content tot assistentie bij grotere documentaires;
- Meedenken over creatieve concepten en visuele stijlen;
- Afwisselend zelf filmen tijdens shoots;
- Verwerkt (eigen) beelden en tilt deze naar een hoger niveau;
- Werken aan eindproducten die opvalt en de klant positief verrast;
- Data handling.
WAT BRENG JE MEE:
- (Ruime) ervaring met Premiere Pro;
- (Ruime) ervaring met After Effects;
- Interesse in camerawerk en storytelling;
- Gevoel voor tempo, design en beeldopbouw;
- Een creatieve blik en de drive om dingen net even anders te doen;
- Een proactieve houding;
- Minimaal 3 jaar ervaring is een pre, maar we staan ook open voor talent dat echt opvalt.
- Je hebt affiniteit met gestructureerd werken en bewaakt zelf strak jouw planning.
Spreektaal / talen eisen
Nederlands
Reageren / meer informatie
Je moet inloggen om te reageren